O firmie

Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu, montażu i serwisie szerokiej gamy urządzeń i systemów klimatyzacji i wentylacji, dzięki dużej ilości zrealizowanych prac o zróżnicowanym zakresie i charakterze. Stawiamy na dobrze wykwalifikowany personel, potrafiący szybko i fachowo rozwiązać problemy, z którymi codziennie się stykamy w pracy zawodowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo proste rozwiązania dla domu czy niewielkiego biura, jak również skomplikowane systemy dla przemysłu, hoteli i luksusowych apartamentów. Ponadto projektujemy i montujemy systemy komfortu w pomieszczeniach w których konieczne jest utrzymanie rygorystycznych parametrów, takich które można spotkać w laboratoriach, magazynach muzeów czy szpitalach.

Oferujemy klimatyzatory typu split i multisplit, systemy wody lodowej tzn. agregaty wody lodowej z których zasilane są klimakonwektory, centrale wentylacyjne podwieszane, stojące i dachowe znanych na rynku Polskim i zagranicznym producentów. Ponadto polecamy również obecnie cieszące się coraz większą popularnością systemy VRV i VRF. Dostępna gama jednostek wewnętrznych zaczynając od ściennych, przez kasetonowe, podsufitowe i stojące po jednostki kanałowe pozwala na dobór urządzeń nie tylko odpowiednich od strony technicznej ale również estetycznej, przez dopasowanie urządzeń najlepiej pasujących do zaprojektowanego wnętrza.

W zakresie dostaw urządzeń współpracujemy z uznanymi producentami światowymi i krajowymi jak: DAIKIN, DOSPEL, FRAPOL, FUJITSU, GREE, LG, MITSUBISHI ELECTRIC, MISTUBISHI HEAVY, SAMSUNG, SWEGON, TRANE, VTS CLIMA, VBW CLIMA, YORK.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do przeglądnięcia naszej listy referencyjnej - realizacje.

Power